Standartní formáty

Digitální tisk

Vizitky, pozvánky, letáky, plakáty,
kalendáře, katalogy, brožury,
skripta, bloky, tiskopisy, návody,...atd.

Velké formáty

Velkoformátový tisk / Foliopísmo

Plakáty, samolepky, plachty,
cedule (PVC, Kappa, plech),
bannery, billboardy

Fotografie

Fotky

Kvalitně vytištěné digitální
fotografie, různé povrchové úpravy,
různé formáty

Absolventské práce

Absolventské práce

Diplomové, bakalářské
a disertační práce

Textil s potiskem

Textil s potiskem

Reklamní textil s potiskem
a potisk dodaného textilu

Potisk tašek

Tašky s potiskem

Igelitové tašky s potiskem (PE tašky)
Papírové tašky s potiskem (EKO tašky)

Potisk CD/DVD

Potisk a duplikace CD-DVD

Potisk CD/DVD/miniCD, duplikace
CD/DVD/miniCD, booklety, inlaye, obaly...

Potisk obálek

Potisk obálek

Obálky

Vydělávejte s námi!

Na portálu polypress.cz/online provozujeme systém slev a provizí pro věrné zákazníky. I Vy se můžete stát jedním z nich.

Elektronická peněženka

Jednoduchá – automatická – pro každého registrovaného uživatele
Každý registrovaný klient má automaticky přiřazenu svou službu „Elektronická peněženka“. Při každém nákupu se Vám do této virtuální peněženky přičte korunový bonus, který můžete využít při dalších nákupech ve formě slevy na službu nebo produkt. V každém okamžiku vidíte obsah peněženky a jednoduchým zaškrtnutím políčka při objednávce můžete obsah elektronické peněženky použít.

Sleva

Automatická – objemová – pro pravidelného registrovaného uživatele
Sleva je dopočítávána po registraci uživatele automaticky při každé kalkulaci. Je určena pravidelným a velkoobjemovým uživatelům. Velikost slevy je určena velikostí obratu za minulý kvartál nebo objemovou smlouvou. V případě, že máte zájem o obdobnou objemovou smlouvu, kontaktujte nás na smid@polypress.cz s předmětem e-mailu: Mám zájem o objemovou smlouvu.

Provizní systém

přehledný – automatický – motivační
Jste s našimi službami spokojeni? Jsou naše produkty a služby zajímavé? Chcete si jednoduše vydělávat?
Jestliže jste alespoň jednou dopověděli ANO, tak je tato služba určena právě Vám. Po Vaší registraci do systému polypress.cz/online máte možnost v odkazu „provizní systém“ kdykoliv rozesílat na vámi doplněné e-mailové adresy doporučení na služby a produkty tohoto portálu. Portál sám na uvedené adresy odešle Vámi upravený e-mail s linkem. Jestliže se Váš kontakt registruje přes tento link do systému tohoto portálu, bude se VÁM z každé jím realizované a zaplacené zakázky přičítat korunový bonus. Aktuální velikost zjistíte po přihlášení. Tento bonus můžete kdykoliv vybrat některým z těchto způsobů:

1. služby a produkty portálu polypress.cz/online se slevou 25%
2. produkty z katalogu reklamních předmětů

Způsob výběru provize

Jakmile nastřádáte dostatečně velkou sumu, vyberete si produkt nebo službu. V sekci provizní systém pak vyplníte formulář a ten odešlete. V případě služeb a produktů portálu polypress.cz/online napíšete název zakázky nebo název produktu. V případě katalogu reklamních předmětů si vyberete předměty a jejich kódy společně s počty kusů pošlete e-mailem svému obchodníkovi. Do předmětu nebo textu e-mailu uveďte – Výběr provize. O zbytek se postaráme my. Během následujícího pracovního dne obdržíte zprávu o průběhu výběru provize s termíny.