Planografie

Nabízíme Vám jedinečný systém on-line objednávání tisku a kompletace projektových a jiných dokumentací s výhodami, které Vás budou bavit

Technologie

Nejnovější tisková technologie s pigmentovým inkoustem, který je odolný vůči vodě, UV záření i vysokým teplotám tiskne s výraznými a jemnými detaily rychlostí 4 formáty A0 za 1 minutu. Tisky můžete klidně nechat uprostřed léta v autě a vysoká teplota jim neublíží, jako se to děje u technologií s pryskyřicovými pigmenty, které se mohou rozehřát a slepit. Jsme připraveni kvalitu našeho tisku porovnat s jakoukoliv technologií, kterou jste doposud znali a zároveň Vám dokázat, že tisk u nás je levnější, než tisk na vlastním plotru. Můžete tisknout barevně za cenu černobílého tisku!!! Stačí se s námi spojit, domluvit si schůzku, na které zjistíme všechny Vaše potřeby a předvedeme Vám možnosti, které jste dosud možná neznali.

Tiskneme na počkání

Jsme připraveni tisknout prakticky na počkání a on-line objednání Vám umožní odeslat objednávku v pohodlném systému a zakázku si buďto rovnou vyzvednout a nebo si jí nechat doručit na určenou adresu. Podívejte se na produktivitu ve zrychlené osmihodinové pracovní směně https://www.youtube.com/watch?v=a5-9_n0FQEE

Spokojený zákazník je náš cíl

Staňte se i Vy součástí velké komunity našich spokojených zákazníků a nechte se hýčkat našimi službami. Ke každé zakázce dostanete malý dárek - z každé uskutečněné zakázky se Vám připisuje určité procento do tzv. Peněženky. Peníze z této peněženky můžete použít při další objednávce tisku dokumentace nebo při objednávce jakéhokoliv produktu v našem on-line systému.

Ceny tisku (planografie)

Orientační cena nepravidelných objednávek je uvedena v našem BRONZE ceníku.

Stálým zákazníkům je přidělen individuální ceník na základě jejich potřeb a objemů. Je potřeba se pouze registrovat.

Domluvíme s Vámi možnosti odložené fakturace, dopravu hotových zakázek k zákazníkovi nebo jeho klientovi, archivaci dokumentů a další individuální podmínky.

Pouze u nás získáte tisk barevných projektů za cenu černobílých. Zpřehledníte své projekty pro všechny, kteří s nimi budou pracovat. Stačí se přihlásit, nahrát data a zadat požadavky. Cenu spočítáte on-line a hned on-line objednáte. O stavu své zakázky budete pravidelně informováni e-mailem.

Zařaďte se do dlouhé řady zákazníků, kteří si už spočítali, že se jim vyplatí si tuto službu zadat a mít kompletně pod kontrolou své náklady na výrobu projektových dokumentací.

V případě dotazů neváhejte volat HOT LINE.

Jsme tu proto, abychom Vám zpříjemnili a zlevnili Vaše podnikání.

Přihlášení do on-line systému

Jméno:  
Heslo:  

Zapomenutéheslo Nová registrace

Platební metody Facebook


Váš obchodník:

Petra Szebenyiová, petra.szebenyiova@polypress.cz, 777 923 997