Standartní formáty

Digitální tisk

Vizitky, pozvánky, letáky, plakáty,
kalendáře, katalogy, brožury,
skripta, bloky, tiskopisy, návody,...atd.

Velké formáty

Velkoformátový tisk / Foliopísmo

Plakáty, samolepky, plachty,
cedule (PVC, Kappa, plech),
bannery, billboardy

Fotografie

Fotky

Kvalitně vytištěné digitální
fotografie, různé povrchové úpravy,
různé formáty

Absolventské práce

Absolventské práce

Diplomové, bakalářské
a disertační práce

Textil s potiskem

Textil s potiskem

Reklamní textil s potiskem
a potisk dodaného textilu

Potisk tašek

Tašky s potiskem

Igelitové tašky s potiskem (PE tašky)
Papírové tašky s potiskem (EKO tašky)

Potisk CD/DVD

Potisk a duplikace CD-DVD

Potisk CD/DVD/miniCD, duplikace
CD/DVD/miniCD, booklety, inlaye, obaly...

Potisk obálek

Potisk obálek

Obálky

Jak kalkulovat a jak objednávat?

1. Kalkulace

V prvním kroku si vyberte grafickou ikonu s požadovaným produktem. V druhém kroku si nezávazně spočítejte Vaši zakázku podle požadovaných kritérií - množství, specifikace druhu a gramáže papíru, barevnosti tiskoviny, knihařského zpracování. Abyste získali správnou cenu, uvádějte u formátu finální rozměr tiskoviny. Chcete-li tedy tisknout např. letáky A5, zvolte požadovaný formát A5, stejně tak u vizitek či knih. Pokud Vám nevyhovuje žádný z předvolených formátů, zadejte ve formátu VLASTNÍ a následně zadejte požadovanou šířku a výšku. Kalkulátor vyhodnotí požadovaný formát a spočítá kalkulaci. Pokud by zadaný rozměr přesahoval možnosti tiskového stroje, kalkulátor Vás na tuto skutečnost upozorní.

2. Objednávka a předání pokladů

Stiskem tlačítka Objednat, které se Vám objeví pod kalkulací, pokročíte k objednávce. Doporučujeme objednávat jako registrovaný uživatel, což Vám nabízí mnoho výhod. Vyplňte prosím všechna okna a případné další informace uveďte do poznámky. Při odesílání objednávky si zvolíte formu, kterou nám předáte Vaše tisková data. Umíme tisknout nejlépe z PDF souborů, ale i z rastrových formátů (jpg, bmp, tiff,...) nebo posctriptů, wordů a excelů. Upozornění - pouze formát PDF Vám i nám umožní vytisknout na 100% to co chcete. Automaticky provádíme archivování Vašich zakázek pod dobu 2 let a to zdarma - i např. vizitky, či jakékoli malé tiskoviny posílejte v jednom exempláři ideálně s ořezkami a spadávkou. Když nevíte co to je, tak to nechte na nás :-). Stroj si sám vyskládá Vaší tiskovinu na tiskový arch.

3. Tisk

V případě, že dodaná data jsou korektní a objednávka jasná, začíná fáze tisku. V závislosti na okamžité vytíženosti stroje jsou data v nejbližší možné době zpracována. Následuje dokončovací fáze procesu - ořezy, bigování, vrtání, vazby, laminace apod.

4. Předání zakázky

Hotovou zakázku je možné převzít osobně v provozovně(viz odkaz kontakty) nebo doručit kamkoli kurýrem (General Parcel nebo Českou poštou), který garantuje doručení zakázky kamkoli po ČR do 24 hodin. V případě velmi urgentních zakázek s nutnou distribucí po celé ČR v rámci hodin využíváme služeb ČD-Kurýr společnosti České dráhy s vyzvednutím zakázky na vlakovém nádraží v cílovém místě.

O VŠECH ÚKONECH BUDETE INFORMOVÁNI E-MAILEM.