Plakáty

Plakáty / Fotoobrazy

Produkty tištěné na standardních
i speciálních papírech

Samolepy

Samolepy

Produkty ze samolepicích fólií
pravidelných i speciální tvarů

Plachty

Plachty / Roll up systémy

Produkty z pogumovaných textílií
s možností aplikace úchytů, roletové stojany

Cedule

Cedule

Samolepicí fólie s podkladovými
materiály PVC, plech, Kapa, Tubond

Foliopísmo

Foliopísmo

Samolepicí řezaná grafika
s podkladovými materiály PVC,
plech, Kapa, Tubond

Informace pro kategorii Velkoformátový tisk.

Zobrazené hlavní kategorie slouží ke kalkulaci a zadání produktů větších rozměrů, zejména z oblasti prezentací v interiérech, exteriérech anebo na dopravních prostředcích. Alternativně ji lze využít také pro zadání specifických produktů, jejichž rozměr přesahuje možnosti kategorie Digitální tisk (větší než 320x470 mm).

 

Plakáty / Fotoobrazy.
Volba podkategorie Plakáty je využívána zejména pro produkty, které rozměrem přesahují možnosti digitálního tisku, tj. jsou větší než 320x470 mm. Omezením této podkategorie je výběr materiálů, který je dán technologií výroby. V podkategorii Fotoobrazy lze zadat výrobu velmi vkusné prezentace formou potištěného speciálního plátna, které může být nataženo na masivnější dřevěný rám.

Samolepky
Kalkulační a zadávací formulář slouží pro produkty výhradně z PVC samolepicích fólií se zvýšenými nároky na trvanlivost, speciálních tvarů nebo rozměrem přesahují možnosti kategorie Digitální tisk.

Plachty / Roll up systémy
Podkategorie plachty je určena pro produkty zejména z pogumovaných textilií, tzv. bannery, určené k zavěšení na konstrukce či do prostoru. Bannery lze opatřit očkováním a zesíleným okrajem, který doporučujeme pro velikosti přesahující cca 1,5 m. Podkategorie Roll-up systémy je určena pro zadání kompaktní mobilní prezentace formou samonavíjecích hliníkových stojanů, včetně tisku motivu a přepravního pouzdra.

Cedule
Zobrazená podkategorie je zaměřena na výrobu cedulí s potiskem a na výrobu magnetických fólií. Ve formuláři lze volit ze široké škály nosných materiálů různé tloušťky v závislosti na účelu použití produktu.

Fóliopísmo
Formulář slouží výhradně pro zadání tzv. řezané grafiky. Výsledným produktem je vyřezaná PVC samolepicí fólie bez potisku v určené barvě. Barvy fólií jsou v omezené barevné škále, kdy skladem jsou pouze základní barvy. Preferovanou barvu fólie uvádějte do poznámek v objednávce.